Kapadokya havaalanı transfer hizmetimiz ile ister private ister normal shuttle servislerimizi kullanarak otelinize veya konaklayacağınız adrese hızlı ve güvenli bir şekilde transferinizi sağlıyoruz. Kapadokya bölgesinde iki adet havaalanı bulunmaktadır. 75 km mesafede olan Kayseri Erkilet havaalanı ve 55 km mesafede bulunan Nevşehir havaalanıdır.

Rezervasyon işlemi oldukça basit ve hızlıdır. Rezervasyon için iletişim numarasından bizimle irtibata geçin. Uçuş kodu ve uçuş tarihinizi belirtin. Rezervasyonunuzu onaylayalım.

Fiyatlar :

Kayseri Erkilet Havaalanı Transferi : 45 TL  ( Kişi Başı Ücret )

Nevşehir Havaalanı Transferi : 40TL ( Kişi Başı Ücret )

Geliş ve dönüş transfer hizmeti aldığınızda kişi başı toplamda 10 TL indirim elde etmiş olursunuz. Örneğin Kayseri Havaalanı için Gidiş-Dönüş rezervasyonu yaptığınızda fiyat 80TL’dir.

Kayseri Havaalanı Tek Yön – Özel Transfer (1 – 3 kişi Private)

Özel otomobil yada anlaşmalı olunan ticari araçlarla transferinizi sağlayabiliriz. Yolcu sayısı maximum 3 kişi olmak zorundadır. Rezervasyon yaparken belirtmeniz gerekiyor. Fiyatı : 250TL olup gidiş dönüş alındığında fiyat : 450TL’dir.

Kayseri Havaalanı Tek Yön – Özel Transfer( 8 kişiye kadar Mercedes Vito )

Mercedes vito ile özel transferinizi sağlıyoruz. Yolcu sayısı maximum 8 kişi ile sınırlıdır. Rezervasyon esnasında belirtilmesi gerekmektedir. Fiyatı : 650TL ‘dir. Gidiş dönüş alınan rezervasyonlarda fiyat : 1200TL’dir.

Nevşehir Havaalanı Tek Yön – Özel Transfer (1 – 3 kişi Private)

Özel otomobil yada anlaşmalı olunan ticari araçlarla transferinizi sağlayabiliriz. Yolcu sayısı maximum 3 kişi olmak zorundadır. Rezervasyon yaparken belirtmeniz gerekiyor. Fiyatı : 200TL olup gidiş dönüş alındığında fiyat : 350TL’dir.

Nevşehir Havaalanı Tek Yön – Özel Transfer( 8 kişiye kadar Mercedes Vito )

Mercedes vito ile özel transferinizi sağlıyoruz. Yolcu sayısı maximum 8 kişi ile sınırlıdır. Rezervasyon esnasında belirtilmesi gerekmektedir. Fiyatı : 550TL ‘dir. Gidiş dönüş alınan rezervasyonlarda fiyat : 1000TL’dir.

Ultra konfor ve güvenli seyahat için seçimini iyi yapmanız dileği ile hayırlı yolculuklar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here