Kapadokya seyahatleriniz için özenle hazırladığımız tur paketimiz ile bölgeyi tam anlamı ile keşfedeceksiniz. Bölgenin en çok merak edilen yerleri, en güzel aktiviteler ile Kapadokya tur paketimizi alabilirsiniz.

Paket detayları ve Fiyatları :

Kapadokya’ya ulaşım olarak eğer havayolları kullanıyorsanız geliş saatinizde havaalanı transfer hizmetinizi, otobüsle geliyorsanız yine transfer hizmetinizi sağlıyor ve otelinize yerleşiyorsunuz.

1. gün otelde dinlenme ve boş zaman veriyoruz.

2. gün yeşil tur ( bkz. tur detayı ) diye bilinen ve bölgenin en çok tercih edilen turuna profesyonel rekber eşliğinde katılıyorsunuz. Tur paketi içerisinde dahil olan bütün hizmetler sağlanıyor. 9:30 da başlayan turunuz akşam 18:30’da tamamlanıyor. Tur bitiminden sonra 20:00’da başlayan Türk gecesi etkinliğine gidiyoruz. Türk gecesinde 5 farklı bölgesel dans gösterileri, akşam yemeği ve sınırsız yerli içecek sunulmaktadır. Saat 22:30 gibi tamamlanan tur sonrası otele tekrar dönüyoruz.

3. gün kırmızı tur paketi ile fazla yorucu olmayan sadece panoramik fotoğraf çekimleri yapabileceğiniz ve kesinlikle bölgede görülmeye değer vadileri ve peribacalarını görmek için 9:30’da yola çıkıyoruz. 16:30 gibi tamamlanan kırmızı tur sonrası bölgenin en sevilen aktivitesi olan ATV turu ile 2 buçuk saatlik gün batımı turuna katılıyoruz. Sonrasında otel transferinizi gerçekleştiriyoruz.

4. gün otelden çıkışınız ve havaalanı transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Fiyat : 1200TL ( kişi başı )

* İsteğe bağlı 2. gün veya 3.gün sabah Kapadokya Balon Turu extra olarak talep edebilirsiniz.

* Yine isteğe bağlı 3. gün gece derviş gösterisi veya türk hamamı exra ödeme olarak talep edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here