Merhaba arkadaşlar tamamlanmış scriptlerimizden birisi olan pinterest ürün tanıtım scripti‘ni sizlere sunmak isteriz. İster e-ticaret sitelerinizde bulunan ürünleri isterseniz web sitenizi otomatik olarak pinleme işlemi yapmaktayız.

Piyasada bilinen scriptlerden farkı pinterest hesabının banlanmaması için özel çalışmalarla geliştirilen ve pinterest hesabınıza api yolu ile bağladığımız bir scripttir. 1 hesaba değil dilerseniz bir kaç hesaba aynı anda pin yükleme özelliği de mevcuttur. Piyasadaki scriptler tek hesaba yükleme yapmakta olup api bağlantısı gerçekleştirmeyenler sosyal medya hesaplarınızın engellenmesi ile sonuçlanmaktadır.

Ürünleriniz anında pinterest hesabınıza düşecek. Hemde istediğiniz formatta ve istediğiniz şekilde.

Şuan için pinterest en yüksek ziyaretçi kapasitesine sahip sosyal medya ağlarının en gelişmişidir. İnternetten satış yapmak yada internetten para kazanmak için geliştirdiğimiz pinterest ürün satış scripti 250TL’ye özel kurulumu yapılmaktadır. Sürekli geliştirmekte olduğumuz scriptimizin en güzel özelliği ise sizi hiç yormadan ister günlük belli bir sayıda ister saatlik belli sayıda otomatik pinleme gerçekleştirmektedir.

Pinterest ürün satış scripti ile neler yapılabilir?

  1. Günümüzde en büyük gelir kaynağı olan e-ticaret siteleriniz üzerinde yaptığınız satışlarınız için yeni ve otomasyon sistemine bağlı yeni bir satış kanalı oluşturursunuz.
  2. İnternetten ek gelir getirmek isteyen arkadaşlar farklı yöntemler ve stratejiler kullanarak yine gelirlerini arttırabilir. Bu konuda yaptığımız özel çalışmalar hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.
  3. Bütün sistemlerle uyumlu olarak çalışabilen özel bir yapımız vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here