Resident Evil 3 Türkçe yama paketi; 1999 yapımı olan Resident Evil 3: Nemesis’in baştan yapımı aksiyon ve korku temalı oyun için 100% Türkçe dil dosyalarını içerir. Türkçe Yama kurulumundan sonra oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Menü, senaryo, görevler, diyaloglar, notlar, altyazılar 100% oranında Türkçe’ye çevrilmiştir. Multiplayer kısmında Türkçe çeviri yoktur. Sadece ofline oynanan kısım tamamen Türkçeleştirilmiştir. Yama Türkçe karakterleri desteklemektedir. Eğlenceli olması açısından çeviride argo ve küfür bulunmaktadır. Oyun Steam platformuyla uyumludur. Çeviri reasoN tarafından yapılmıştır.

Yama kurulumu için takip etmeniz gereken adımlar.

  1.  Yama dosyalarını indirin.
  2. İndirmiş olduğunuz “Mod Kurulum” klasörünü masaüstüne çıkartın ve içindeki “Modmanager.exe” dosyasını çift tıklayarak açın. “Choose game” seçeneğinden “Resident Evil 3 Remake” seçeneğini seçin.
  3. Program oyun dizinini bulamazsa “Define game path” seçeneği ile oyun ana dizinde bulunan “RE3.exe” dosyasını seçin.
  4. Masaüstüne çıkartmış olduğunuz “Mod Manager” klasörünün içinde oluşan “Games/RE3R/Mods” klasörüne, indirmiş olduğunuz “RE3 Remake – Turkce Yama.rar” dosyasını olduğu gibi atın.
  5. Programda “Refresh mod list”e, ardından “Mod List”e tıkladıktan sonra ekranda gözüken “Turkce Yama” seçeneğini aktif edin.
  6. Yama kurulumu tamamlandı. Oyun ayarlarından altyazıları açmayı unutmayın.

Türkçe yama indir (Türkçe yama indir linki)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here