Oynadığınız oyunun veya kullandığınız programın kendi dilinizde olmasını istemez misiniz? Türkçe yama indir için sitemizde bulunan dowload kategorisini incelemeniz gerekiyor. Elimizden geldiğince bütün oyun ve programların Türkçe yamalarını edinmeye çalışıyoruz. İlk etapta en çok tercih edilen oyun ve programlar için Türkçe eklentiler ile başlayarak ihtiyaç duyabileceğiniz bütün oyun ve program yama ve eklentilerini hizmetinize sunmaya çalışacağız.

Türkçe yama indirdiğinizde rar uzantılı dosyayı winrar aracılığı ile açıp klasör içerisinde bulunan metindeki yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Paylaşım yapılan dosyalar elimizde bulunan virüs tarama programlarında geçiriyoruz fakat sizlerde kendi bilgisayarınızda bir taramaya tabii tutmanızı öneririz. Ayrıca eklenti veya yamalarda bulunan Patch dosyaları windows güvenlik ağına takılabilmektedir. Patch dosyasına sahip olan eklenti ve yamaları çalıştırabilmeniz için Windows Defender ve kullanılan virüs programının etkisizleştirilmesi gerekmektedir.

Windows Defender Nasıl Etkisizleştirilir?

Başlat menüsü ayarlar‘a tıklayın ve açılan pencereden Güvenlik araması yapın. Ekranda yer alan Güncelleştirme ve Güvenlik’e tıklayın. Sol menüden Windows Güvenliği‘ne tıklayın. Daha sonra virüs ve tehdit korumasına girip ayarlardan defender’ı kapalı konuma getirin.

Not: İşlemleriniz tamamlandıktan hemen sonra windows defender’ı eski haline getirmenizi öneririm.

Çalışmayan yama veya eklentilerde yorumlara hatayı yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here