Ürgüp web tasarımı ile hedeflediğimiz bölgenin en büyük eksiği olan online hizmet kategorisini yaygın ve internette erişilebilir olacak şekilde kullanmayı sağlamaktır. Bölgesel olarak önceliğimiz acente sitelerinin, gerekli görüldüğünde yeni nesil tasarımlar ile güzelleştirmek ve ya gerek görülmediği taktirde arama motorlarında (google, yandex, bing vb…) üst sıralara çıkmalarını sağlamaktır. Tanıtım amaçlı siteler ve kişisel blog tasarımlarımızda yine en önemli unsur olan arama motorlarında üst sıralarda çıkmayı hedeflemekteyiz. Online satış mağazası kurulum isteklerinde arama motorları başta olmak üzere diğer satış platformalarında ürünlerin tek elden yönetimini sağlayan sistemlerle entegrasyonlarını sağlamayı hedeflemekteyiz.

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak adına sitelerinizin cep telefonu uygulamalarını da hazırlıyoruz. Özel mobil uygulamalar ve projeleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Ürgüp web tasarım olarak sizlere neler sunuyoruz :

  1. Acente siteleri : İster özel yazılım isterseniz hazır altyapılar kullanarak istediğiniz tema ile sitenizi hazır ediyoruz.
  2. Otel sitesi : Otel sitelerinizin tasarımını belirlediğiniz tasarım modeli ile dilerseniz özgün alt yapı (profesyonel tasarım) dilerseniz hazır alt yapılar kullanarak tasarımınızı hazır ediyoruz.
  3. Alışveriş sitesi : E-ticaret yapmak istiyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Durun size yardımcı olalım. İsteğe bağlı özel tasarımlarla yardımcı olabileceğimiz gibi hakkında bir çok çalışma yaptığımız hazır e-ticaret siteleri ile de yardımcı olabiliriz. Aynı zamanda sosyal medyada satışınızı arttırmak için özel çalışmalarımız bulunmaktadır.
  4. SEO çalışması : Arama motorlarında görünmeyen yada sıralaması düşük siteleriniz mi var? Ücretsiz analizini yapalım ve neler yapabileceğimiz hakkında görüşelim. Anlaşma sonrası sitelerinizi sıralamalarda yükseltmek için bir süreç başlatalım. Sizin de siteniz artık arama motorlarında üst sıralarda yer alabilsin.
  5. Sosyal medya çalışmaları : Siteleriniz sadece arama motorlarında çalışmasın sitelerinizin görünürlüğünü arttıracak özel çalışmalar yapabiliriz. Bunlardan birincisi sosyal medya kanalları üzerinden sitenizin görünürlüğünü arttırmak olacak. Hem görünürlüğünüzü arttırıp hemde sitenize backlink çalışması yapmış olacağız. Ayrıca özel olarak hazırladığımız bazı yazılımlar ile bazı sosyal medya kanallarında işinizin sürekliliğini otomatik sağlıyoruz.
  6. Rakip analizi : Rakip sitelerin sizden üstün kılan özelliklerini araştırıp buluyoruz. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyor ve arama motorlarında yükselmenizi garantiliyoruz.
  7. Özgünleştirme çalışmaları : Bir çok sitede olduğu gibi sizde kopya içeriklere mi boğuldunuz? Çözüm ürgüp web tasarımı hizmetlerinde yani bizde. Sitelerinizi %50-%90 oranında özgünleştiriyor ve arama motoru sıralamanızı değiştiriyoruz.

Bunların dışında yaptığımız bir çok çalışma bulunmaktadır. Yapılan çalışmaların büyüklüğü referans sitelerimizin sıralamalarında gizlidir.

Ürgüp web tasarımı ve seo  konusunda iddialıyız ve en iyisini yapabileceğimizden şüpheniz olmasın.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here